BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pipirų būrys

Štai pavasarį jau pakeitė vasara ir ne bet kokia, o vasara rekordininkė. Šiemet pirmą kartą savo spalvingo gyvenimo istorijoje atidariau maudymosi sezoną birželio 5 d. šiltutėliame Simno ežere. Pasiplaukiojus įstabaus grožio ežere, tyras jo vandenėlis nuplovė senus vargus, nuoskaudas, metų sunkumus ir štai vėl kupina naujų jėgų, švytinčiom akim einu į priekį.

Per tą laiko, kol nelankiau savo brangaus internetinio dienoraščio, daug naujo nutiko. Balandžio pirmąją dieną tapau šaunių pipirų būrio vade. Ir tai joks pokštas! Mano žinioje yra dvidešimt mažų pipiriukų, kuriuos ruošiu jų didžiajam gyvenimo žygiui. Būryje pipirų yra visokių: labai aštrių, vidutinio aštrumo, švelnių ir kvapnių pipiriukų. Kartais jie dar pagraužia akis, tačiau per kelis pavasario mėnesius jau beveik išmokau juos tinkamai pasirinkti ir maišyti tarpusavyje. Būrio pipirai yra išties šaunūs ir gabūs: galiu prisiekti, kad vienas dailus pipiriukas užaugęs bus televizijos arba teatro žvaigždė - jo meniniai sugebėjimai akivaizdūs jau dabar; iš poros aštresnių pipiriukų išeis neblogi sportininkai, šokinėja ir laksto jie tarsi patrakę; vienas mažutis ramus ir dailus pipiriukas tikrai bus mokslininkas arba gydytojas; kitas - vidutinio aštrumo pipiriukas, bus puikus keliautojas arba geografas. Būryje yra ir labai žavių pipiriukių. Kiekvieną dieną savo būrio vadę jos stebina išmone ir kūrybiškumu. Pipiriukių tarpe nesunku įžvelgti talentų, kurie vėliau gali būti pritaikyti pasirinkus medikės, teisininkės, pardavimo vadybininkės profesijas, manau, kad šiame būryje auga ir kelios pop žvaigždutės, nes jau dabar savo melodingais balseliais jos užburia visą būrį.

Visi pipirai moka gražiai skaityti, piešti ir klijuoti, šokti ir dainuoti. Šio būrio gabumų ir talentų aprašymui tektų skirti kokį šimtą metų, nes savo būrio vadą jie kasdien pradžiugina vis kuo nors nauju. Vasarai atėjus, teko išleisti pipiriukus paatostogauti, pailsėti, pakeliauti… O štai būrio vadė ruošiasi rudeniui ir rengia sudėtingas, bet kartu ir smagias užduotis, kad pipirai per ateinančius metus dar labiau sustiprėtų ir patobulėtų. Turėti pipirų būrį yra labai atsakinga, sunki ir daug širdelės reikalaujanti užduotis. Pipiriukus reikia mylėti, mokėti juos paguosti, padrąsinti, kai reikia - sudrausminti. Savo pipirų būrio per vasarą labai pasiilgsiu. Tikiuosi jie grįš paūgėję, pailsėję, patyrę daug neišdildomų įspūdžių ir taip pat pasiilgę savo būrio vadės, kaip ir ji jų…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą