BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Svajonės tarp kasdienybės

Seniai berašiau… O reikėjo. Tiek daug prisiminimų dabar nuskries užmarštin, o būčiau juos galėjusi išgyventi dar ir dar kartą, jei nebūčiau tinginiukė. Na bet ką jau padarysi. Per laiką, kol manęs nebuvo išmokau šio bei to. Nudailinau visus namie turėtus molinius vazonėlius, o dabar juose jau žaliuoja bazilikai, mėtos, laiškinis svogūnas ir daug kitų augalėlių.

Per pastarąjį mėnesį tik ta žaluma man ir teikė džiaugsmo ir truputį akis pramankštino (kaip žinia, žalia spalva akims tinka ir patinka, bent jau manosioms patinka), nes sėdėjau prie šio stalo ir skaičiau milijoną straipsnių, knygų, monografijų, telegrafijų ir t.t. To sėdėjimo ir zubrinimo rezultatas - mano dydysis baigiamasis bakalauro darbas, kuris tubūt bus pats trumpiausias iš visų rašiusių jį šiais metais :DD Bet aš juk visada skau, kad kokybė svarbiau nei kiekybė…Tik tas mane ir guodžia :) Laukiu pabaigos…kiek daug ir vėl šį pavasarį nespėjau pamatyti…prieš porą dienų su arbatos puodeliu išėjusi į balkoną buvau priblokšta žalumos, net alyva pražydo…šiemet tik pro automobilio langą mačiau, kad jau žydi kaštonai…o anksčiau birbdavau su šleika į universitetą ir patydavau, kaip jie sprogsta, pražįsta… pražiopsojau net obelis - pražiopsojau gražiausią pavasario dalį… žydinčią, kvepiančią, saulėtą… tikiuosi buvo verta ir dar spėsiu nors pavasario pabaiga pasidžiaugti.

Ką dar galėčiau tau papasakoti…nieko naujo mano gyvenime šiuo metu nevyksta, viskas teka ramia vaga…Laukiu mokslų pabaigos, laukiu  (tikiu užsitarnautos) šventės sau ir draugam, nenustoju svajoti… Labai laukiu kol grįšiu namo…ten manęs laukia mano stebuklingasis sodas…ten sodinsiu ant palangės augančius daigelius, ten džiaugsiuosi vasaros saule.  Žinau, jis dabar apleistas, bet aš viską pakeisiu…Ten jau turbūt žydi baltos alyvos ir vyšnios, jurginus turbūt pražiopsosiu…na bet ką jau darysi, ne viską gali šioj žemelėj suspėt. Mano stebuklingasis sodas dabar ir yra didžiausia mano svajonė. Jį užveisė man pats brangiausias žmogus, mano močiutė, o dabar mano eilė jį išpuoselėt, nes visi jį apleido…tai nuostabi vieta, kurioje dangaus žydrynė atrodo tokia plati, o garuojančios žemės kvapas įkvepia tik geriems darbams. Tame nedideliame, bet su meile užveistame sode aš geriau nei kur kitur pasaulyje…arčiausiai gamtos, arčiausiai žemės. Tik iš to sodo man skaniausios uogos, kvapniausias jazminas žydi būtent ten, ten aš užaugau su močiute…ten norėčiau būti. Ten norėčiau skaityti gražiausias knygas, sodinti gražiausias gėles, gyventi gražiausią gyvenimą. Žinau, kad šią svajonę įgyvendinsiu dar negreitai, bet ten mano namai, ten norėčiau gyventi, ten mylėti, ten džiaugtis, tik ten…ten gyvena mano širdis.

Su svajinga nuotaika sakau labos nakties…

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Svajonės tarp kasdienybės”

  1.   maggie rašo:

    Writing good, I like very much, I’m looking forward to your new article.
    Nike Air Max 2009 have High Quality, Competitive Price, Best Service and Safe Delivery! I wish you well.

Rašyk komentarą