BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ruduo

Į kambarį smelkiasi gaivus kaip niekada rudens oras… Kažkas su šituo rudeniu negerai: jis per daug žalias, per daug giedras ir švarus… Nesulaukiu ūkanų, kuriose galėčiau paslėpti savo ilgesį, kartėlį. Vakare gulint ant suolelio po vyšnia ant manęs tenukrito vienintelis žalias jos lapas… O norėjau paskęsti minkštų lapų patale. Akina saulė, ragindama gerėtis šia akimirka… Pasaulis kviečia džiaugtis, o aš tenoriu pasiųsti jį tolėliau ir paprašyti palikti mane ramybėje.

Norėčiau pilkos dienos ir šaltų lietaus lašų ant lango stiklo, tada niekas nematytų mano ašarų. Norėčiau juodo dangaus ir visa kurtinančio jo balso, tada jame paskęstų mano apmaudo šauksmas. Norėčiau vėjo, kuris ramią jūrą padaro siaubūne, gal jis nuplėštų nuo manęs pusę sielos… Norėčiau, kad smėlio smiltys mane užpustytų ir užmigdytų.

Man reikia tamsos glamonių, tylos bučinių, nes šiame pasaulyje baigiu apakti ir apkursti. Negaliu niekur pabėgti ir pasislėpti. Vienintelė mano draugė dabar naktis. Ji paslepia mano išvargusį kūną nuo šviesos ir leidžia pailsėti mintims. Tuomet aš svajoju apie jį… Jis gyvena šviesoje, ja mėgaujasi, ja kvėpuoja. Jo tyras viliojantis žvilgsnis kviečia mane. Jau ne kartą aš kaip tas drugelis nuskridau į liepsną ir sudegiau. Dabar tūnau nakties šešėliuose ir gydausi žaizdas. Žinau, kad kai vėl turėsiu sparnus vėl skrisiu pas jį.

Esu tik porcelianinė lėlė, negyvu žvilgsniu, balta oda, bežade burna. Niekas nemato mano apdegusios sielos. Mano mylimas dienos Dievas taip pat… Jam patinka gaivus rudens vėjas, kuris suka pirštuose mano plaukų giją. Jam aš graži mirštanti dienoje. Vakare, kai pagaliau įkvepiu oru, aš jam nebereikalinga.

Sako, saulės šviesoje mano akių spalva, kaip skaidriausias kalnų ežero vanduo. Sako, mano juokas ore sklando kaip krištolo varpelių muzika. Gal… Bet jei jis nepaliktų manęs vakarui beldžiantis į duris, tik tada pamatytų visą mano sielą, o ne tik jos pusę. Bet jis neateis, nes jis dienos Dievas.

Man belieka laukti - lietaus, vėjo, tamsos, poilsio, susitaikymo…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą